+48 881 20 20 20
+48 881 20 20 20

Nasi specjaliści

Psychologia

mgr Dorota Stachnik

mgr Dorota Stachnik

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, absolwentka kierunku psychologia stosowana Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła przede wszystkim w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Klinicznym Położnictwa i Perinatologii. Swoją praktykę zawodową nieustannie rozwija, kończąc liczne kursy, min z zakresu zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn. Specjalizuje się w kryzysach związanych z ciążą i porodem oraz w trudnościach w relacjach małżeńskich. Wspiera rodziny w powrocie do równowagi psychicznej po ciąży i połogu, pomaga im  odnaleźć się w nowej roli jaką jest rodzicielstwo. Wspiera rodziny po stracie, uczy jak radzić sobie z depresją, ale również razem z pacjentami poszukuje nowej, bardziej satysfakcjonującej drogi życia.

mgr Gabriela Czarnecka

mgr Gabriela Czarnecka

Psycholog, Psychoonkolog

Absolwentka psychologii  na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych z psychoonkologii oraz psychogeriatrii. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej (zgodnie ze standardami PTTPB). Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego oraz na wielu oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie obecnie pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa. Pracuje z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe, znajdującymi się w sytuacji kryzysu życiowego, doświadczającymi utraty, w żałobie oraz z pacjentami onkologicznymi i ich rodzinami.

mgr Aleksandra Wasilewska

mgr Aleksandra Wasilewska

Psycholog

Psycholog, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Placówce wsparcia dziennego „Akademia Młodzieży”, podczas praktyk w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku oraz podczas stażu w Pracowni Nad Sobą. W pracy z pacjentem korzysta z podejścia systemowego. Pracuje z osobami dorosłymi doświadczającymi kryzysu, cierpiącymi z powodu zaburzeń nastroju lub zaburzeń regulacji emocji.

mapa dojazdu

Centrum Medyczne Meavita

Nasza lokalizacja

ul. Rusznikarska 14 lokal XX,
31-261 Kraków

Rejestracja pacjentów

pon – pt: 7:00 – 18:00
+48 881 20 20 20
+48 881 30 30 30
kontakt@meavita.pl

Fizjoterapia

mgr Ewelina Bijak
+48 881 03 03 07

mgr Konrad Węgliński
+48 881 91 91 60

fizjoterapia@meavita.pl

Poradnia dietetyczna

mgr Aneta Żebrowska

dietetyka@meavita.pl

Infolinia testy prenatalne

+48 881 03 03 03

Poradnia psychologiczna

mgr Gabriela Czarnecka
+48 881 03 03 04

mgr Dorota Stachnik
+48 881 03 03 05

mgr Aleksandra Wasilewska

psychologia@meavita.pl

Inspektor Ochrony Danych

Łukasz Długosz
iod@meavita.pl

Nasze strony

Media społecznościowe

Współpraca

Treści publikowanie na stronie mają charakter informacyjny oraz edukacyjny, nie stanowią porady medycznej.