+48 881 20 20 20
+48 881 20 20 20
Centrum Medyczne Meavita, Kraków Centrum Medyczne Meavita, Kraków

Od 2008 roku wspieramy naszych pacjentów w dbaniu o zdrowie. Jesteśmy placówką medyczną specjalizującą się w opiece nad kobietą.

Zespół Meavita tworzą lekarze, fizjoterapeuci, psycholodzy, położne oraz dietetycy dla których praca jest pasją. Nieustannie szkolimy się, aby zapewnić jak najwyższy standard świadczonych usług medycznych.

Pracujemy interdyscyplinarnie, uważamy bowiem, iż taka forma diagnostyki pacjenta (możliwość wykonania specjalistycznych badań, konsultacji specjalistów różnych dziedzin) daje lepszy i pełniejszy obraz jego stanu zdrowia.

W naszej pracy posiłkujemy się materiałami edukacyjnymi (tablice, modele anatomiczne), tak aby niekiedy trudną do zrozumienia tematykę medyczną, w jak najbardziej przystępny i zrozumiały sposób przedstawić pacjentowi.

Nasz gabinet

Centrum Medyczne Meavita, Kraków
Nasz gabinet

Centrum Medyczne Meavita, to nowoczesna placówka, której nadrzędnym celem jest zapewnienie profesjonalnych usług medycznych na najwyższym poziomie. Oto niektóre udogodnienia, które wspomagają zespół lekarzy, fizjoterapeutów oraz innych pracowników Meavita w wykonywaniu wysokospecjalistycznych procedur medycznych , a pacjentom dają komfort w trakcie diagnostyki i leczenia.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny

Gabinety wyposażone są w wysokiej jakość sprzęt do badań diagnostycznych, takie jak: USG, KTG, urządzenie do elektroterapii,w tym także do elektrostymulacji mięśni dna miednicy, terapii ultradźwiękowej. Tym samym zapewniamy naszym pacjentom dokładną i specjalistyczną diagnostykę.

USG - Centrum Medyczne Meavita, Kraków

Jednorazowy sprzęt

W gabinetach ginekologicznych oraz punkcie pobrań stosujemy jednorazowe narzędzia diagnostyczne ( wzierniki, pensety, stazy, zestawy do zakładania wkładek wewnątrzmacicznych i wiele innych).
Aby zapewnić komfort pacjentek w trakcie badania, do ich dyspozycji pozostają jednorazowe spódniczki oraz pantofle.

Miejsce przystosowane niepełnosprawnym

Centrum Medyczne Meavita mieści się na parterze budynku, wyposażonego w wygodny podjazd dla wózków osób niepełnosprawnych. Wewnątrz gabinetu znajduje się łazienka przystosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Miejsce przyjazne mamom z dziećmi

Rodzice z małymi dziećmi bez problemu dostaną się do Centrum Medycznego Meavita, ponieważ budynek wyposażony jest  w wygodny podjazd dla wózków dziecięcych. Wewnątrz lokalu znajduje sią łazienka wyposażona w atestowany przewijak dla niemowlaków oraz pomieszczenie, w którym mama może swobodnie nakarmić malucha.

Udogodnienia - Centrum Medyczne Meavita, Kraków

Lokalizacja

Centrum Medyczne Meavita mieści się na dobrze skomunikowanym osiedlu w Krakowie(dzielnica Krowodrza), w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum miasta. Dojedziesz do nas tramwajem, autobusem lub własnym transportem.

Udogodnienia - Centrum Medyczne Meavita, Kraków

Udogodnienia dla pacjentów

Wszystkie pomieszczenia w Centrum Medycznym Meavita są klimatyzowane, tym samym zapewniają komfortowy pobyt w placówce, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.
Pacjentom, oczekujących na wizytę lub badania diagnostyczne i laboratoryjne, zapewniamy niegazowaną wodę oraz aktualne czasopisma.

Dogodne formy płatności

W Centrum Medycznym Meavita akceptujemy różne formy płatności za usługi(gotówka, karta płatnicza, przelew)*

*szczegóły na rejestracji

Zespół specjalistów Meavita

lek. med. Dariusz Zarotyński

lek. med. Dariusz Zarotyński

Specjalista ginekolog - położnik

Specjalista ginekolog - położnik, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Certyfikowany ultrasonografista Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fetal Medicine Foundation. Współautor prac naukowych. Zawodowo związany z Centrum Medycznym Meavita w Krakowie, gdzie zajmuje się kompleksową opieką nad kobietami w zakresie położnictwa i ginekologii.

mgr Aneta Żebrowska

mgr Aneta Żebrowska

Dietetyk, Psychodietetyk

Certyfikowany Specjalista Przyjazny Insulinoopornym (School of Insulinresistance Therapy). Zdrowie i żywienie to jednocześnie jej pasja i droga zawodowa od ponad 20 lat. Specjalizuje się w dietoterapii insulinooporności, cukrzycy typu 2, cukrzycy ciążowej, chorób układu pokarmowego i problemów jelitowych (m.in. IBS, SIBO, WZJG, LC), chorób tarczycy, PCOS, chorób autoimmunologicznych (m.in. Hashimoto, RZS, łuszczyca, NZJ), nadwagi i otyłości. Kompetencje zawodowe (potwierdzone dyplomami uczelni wyższych: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Uniwersytet Śląski, WSNS w Lublinie oraz licznymi kursami specjalistycznymi i doskonalącymi z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki) doskonale się uzupełniają i pozwalają spojrzeć na pacjenta całościowo. Dzięki temu do każdej osoby z którą pracuje podchodzi indywidualnie, opracowując plan działania „skrojony na miarę”. Analizując dotychczasowy sposób stylu życia, aktualny stan zdrowia i wyniki badań laboratoryjnych dobiera optymalny sposób działania zmierzający do zmiany nawyków żywieniowych, poprawy stanu zdrowia oraz redukcji masy ciała. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie psychodietetyczne wspiera swoich pacjentów w procesie zmiany.

mgr Konrad Węgliński

mgr Konrad Węgliński

Fizjoterapeuta

Absolwent wrocławskiej i krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany terapeuta manualny wg koncepcji niemieckiej, uczestnik wielu kursów i szkoleń w zakresie fizjoterapii. W swojej praktyce wykorzystuje m.in. metody Pinoterapii i Dry Needling w autorskim ujęciu dra Składowskiego. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, a przede wszystkim w pracy z pacjentami z dolegliwościami bólowymi. Współpracuje również z Polskim Związkiem Sportu Niesłyszących.

mgr Gabriela Czarnecka

mgr Gabriela Czarnecka

Psycholog, Psychoonkolog

Absolwentka psychologii  na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych z psychoonkologii oraz psychogeriatrii. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej (zgodnie ze standardami PTTPB). Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego oraz na wielu oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie obecnie pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa. Pracuje z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe, znajdującymi się w sytuacji kryzysu życiowego, doświadczającymi utraty, w żałobie oraz z pacjentami onkologicznymi i ich rodzinami.

mgr Dorota Stachnik

mgr Dorota Stachnik

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, absolwentka kierunku psychologia stosowana Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła przede wszystkim w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Klinicznym Położnictwa i Perinatologii. Swoją praktykę zawodową nieustannie rozwija, kończąc liczne kursy, min z zakresu zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn. Specjalizuje się w kryzysach związanych z ciążą i porodem oraz w trudnościach w relacjach małżeńskich. Wspiera rodziny w powrocie do równowagi psychicznej po ciąży i połogu, pomaga im  odnaleźć się w nowej roli jaką jest rodzicielstwo. Wspiera rodziny po stracie, uczy jak radzić sobie z depresją, ale również razem z pacjentami poszukuje nowej, bardziej satysfakcjonującej drogi życia.

mgr Aleksandra Wasilewska

mgr Aleksandra Wasilewska

Psycholog

Psycholog, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Placówce wsparcia dziennego „Akademia Młodzieży”, podczas praktyk w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku oraz podczas stażu w Pracowni Nad Sobą. W pracy z pacjentem korzysta z podejścia systemowego. Pracuje z osobami dorosłymi doświadczającymi kryzysu, cierpiącymi z powodu zaburzeń nastroju lub zaburzeń regulacji emocji.

Wiktoria Mamaj

Wiktoria Mamaj

Położna

Wiktoria Sęk

Wiktoria Sęk

Położna

lek. med. Piotr Bijak

lek. med. Piotr Bijak

Specjalista chorób wewnętrznych

Specjalista chorób wewnętrznych, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Na co dzień pracuje w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II . Autor licznych prac naukowych oraz artykułów.

lek. med. Katarzyna Olszewska

lek. med. Katarzyna Olszewska

Specjalista ginekolog - położnik

lek. med. Karolina Poznańska - Kwater

lek. med. Karolina Poznańska - Kwater

Specjalista ginekolog - położnik

Specjalista ginekolog - położnik, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie pracuje jako starszy asystent na Oddziale Ginekologiczno - Położniczym Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego. Wiedzę oraz umiejętności praktyczne nieustannie poszerza podczas licznych kursów oraz szkoleń.

lek. med. Joanna Walczyk

lek. med. Joanna Walczyk

Specjalista endokrynolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Endokrynologii NSSU w Krakowie. Od początku drogi zawodowej oprócz endokrynologii pasjonuje się ultrasonografią. Uzyskała certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej. Swoją wiedzą dzieli się prowadząc zajęcia dydaktyczne z endokrynologii dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz pracując jako konsultant w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w Zamościu. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i kursach o tematyce endokrynologicznej, diabetologicznej, ultrasonograficznej. Konsultuje pacjentów z chorobami endokrynologicznymi, wykonuje USG tarczycy, biopsję cienkoigłową tarczycy, USG jamy brzusznej.

mgr Aleksandra Marut

mgr Aleksandra Marut

Położna

mgr Ewelina Bijak

mgr Ewelina Bijak

Fizjoterapeuta

Absolwentka kierunku fizjoterapia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie z wyróżnieniem uzyskała stopień magistra fizjoterapii. Specjalizuje się w kompleksowej terapii kobiet, w szczególności : rehabilitacji okołoporodowej, połogowej oraz uroginekologicznej. Certyfikowany terapeuta profilaktyki uroginekologicznej wg koncepcji BeBo, autorka wielu publikacji w czasopismach medycznych.  Zawodowo związana z Centrum Medycznym Meavita w Krakowie.

Cennik usług

Ginekologia

Cennik Ginekologia

Endokrynologia

Cennik Endokrynologia

Położnictwo

Cennik Położnictwo

Badania prenatalne

Cennik Badania prenatalne

USG

Cennik USG

Fizjoterapia

Cennik Fizjoterapia

Psychologia

Cennik Psychoterapia

Dietetyka

Cennik Dietetyka

Punkt pobrań

Cennik Punkt pobrań

Materiały do pobrania

Do pobrania

mapa dojazdu

Centrum Medyczne Meavita

Nasza lokalizacja

ul. Rusznikarska 14 lokal XX,
31-261 Kraków

Rejestracja pacjentów

pon – pt: 7:00 – 18:00
+48 881 20 20 20
+48 881 30 30 30
kontakt@meavita.pl

Fizjoterapia

mgr Ewelina Bijak
+48 881 03 03 07

mgr Konrad Węgliński
+48 881 91 91 60

fizjoterapia@meavita.pl

Poradnia dietetyczna

mgr Aneta Żebrowska

dietetyka@meavita.pl

Infolinia testy prenatalne

+48 881 03 03 03

Poradnia psychologiczna

mgr Gabriela Czarnecka
+48 881 03 03 04

mgr Dorota Stachnik
+48 881 03 03 05

mgr Aleksandra Wasilewska

psychologia@meavita.pl

Inspektor Ochrony Danych

Łukasz Długosz
iod@meavita.pl

Nasze strony

Media społecznościowe

Współpraca

Treści publikowanie na stronie mają charakter informacyjny oraz edukacyjny, nie stanowią porady medycznej.