Nasza lokalizacja
Kraków, Rusznikarska 14 lokal XX
Rejestracja pacjentów
+48 881 20 20 20 / kontakt@meavita.pl

Poradnia psychologiczna on-line

Poradnia psychologiczna on-line

Poradnia psychologiczna on-line w CM Meavita

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Strach i niepewność o siebie oraz bliskich pojawia się coraz częściej w myślach każdego z nas.

W szczególnie trudnej sytuacji są nie tylko osoby starsze i chore, ale również rodziny, które spodziewają się dziecka.
Ciąża, poród i rodzicielstwo to bardzo trudny okres w życiu, jednak w obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, wydaje się, że przyszli rodzice mogą odczuwać lęk, strach i niepewność ze podwójną siłą. Może pojawiać się również na przykład poczucie zawodu, frustracja czy złość, że czas który miał być radosnym oczekiwaniem na powiększenie się rodziny jest niepewnością o wspólną przyszłość.

Chcielibyśmy nadal móc wspierać Państwa w tym podwójnie trudnym czasie. Kiedy bezpośredni kontakt obecnie nie jest możliwy na przeciw wychodzi nam technologia. Chcielibyśmy zaoferować Państwu wsparcie psychologiczne podczas rozmowy telefonicznej lub spotkań odbywających się za pomocą skypa.

Jeśli czujecie, że potrzebujecie wsparcia (zapraszamy każdego, kto czuje, że potrzebuje pomocy, każdemu z nas może być teraz podwójnie ciężko), rozmowy czy porady zachęcamy do kontaktu z psychologiem mgr Dorotą Stachnik.

Rejestracja psycholog:
tel: 881 03 03 05
e-mail: psychologia@meavita.pl