Nasza lokalizacja
Kraków, Rusznikarska 14 lokal XX
Rejestracja pacjentów
+48 881 20 20 20 / kontakt@meavita.pl

Chustonoszenie

Chustonoszenie

WARSZTATY CHUSTONOSZENIA

Co zrobić by  spacery były jeszcze piękniejsze?

Miło jest nam zaprosić Cię na warsztaty do Centrum Medycznego MEAVITA, podczas których dowiesz się dlaczego warto nosić maleństwo (te najmłodsze, i te nieco starsze) w chuście, jak ją prawidłowo wiązać i jak bezpiecznie nosić w niej dziecko w zależności od wieku.
Dowiesz się także jak to jest z tymi nosidłami – czy są zalecane dla niemowląt, czy wręcz przeciwnie!
Na warsztaty zapraszamy zarówno najmniejsze maluchy (do 4 miesiąca życia) jak i rodziców oczekujących na narodziny swojego dzieciątka. W razie zainteresowania warsztatami dla maluchów nieco starszych – dajcie znać! – zorganizujemy dodatkowy termin!

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty odbywają się w kameralnym gronie (maksymalnie 6 osób lub 4 pary). Na początku dowiesz się kilku niezbędnych rzeczy potrzebnych do prawidłowego chusto i nosidło noszenia. Następnie będziemy ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć – ale nie martw się że zamęczymy Twoje maleństwo, lub w przypadku gdy maluszek jest jeszcze w brzuszku nie będzie na kim ćwiczyć! Początkowo będziemy się uczyć z użyciem profesjonalnych (dociążonych) lalek, a dopiero później zaangażujemy do wspólnej zabawy najmłodszych uczestników kursu.
Nie masz chusty ani nosidła? Nie martw się! Zapewnimy wszystkie potrzebne akcesoria byście mogli swobodnie skupić się na nauce . Po zajęciach będzie także możliwość wypożyczenia chusty/nosidła!

Prowadząca: Wanda Hałuniewicz Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®

Czas trwania: ok 2 h

Cena : 60 zł /osoba lub 90 zł/para

Aby dowiedzieć się jaki jest termin najbliższych warsztatów, sprawdź aktualny harmonogram!

Zapisy:
Centrum Medyczne MEAVITA
ul. Rusznikarska 14/XX
31-261 Kraków
Poniedziałek-Piątek w godz. 8.00- 19.00
Tel. 881 20 20 20; 881 30 30 30
e-mail: kontakt@meavita.pl

ZAPRASZAMY!